Nowa współpraca

Mamy przyjemność ogłosić, że wiodący dystrybutor sprzętu medycznego premium IntoBeauty wybrał Grupę FLPR do prowadzenia działań marketingowych. Przed nami pracowite miesiące pełne wielu wyzwań.

IntoBeauty jest dystrybutorem urządzeń medycznych premium. Misją marki jest zapewnienie specjalistom w dziedzinie medycyny estetycznej dostępu do innowacyjnych i najnowocześniejszych technologii.

W ramach współpracy Grupa FLPR odpowiada za kompleksowe działania w zakresie marketingu, public relations oraz wsparcia sprzedaży. W obsłudze IntoBeauty będziemy odpowiadać, między innymi, za:

   • odświeżenie dotychczasowej strategii komunikacji,
   • rebranding,
   • kompleksową przebudowę strony internetowej,
   • social media,
   • media relations,
   • stworzenie materiałów promocyjnych.

Pierwszymi podjętymi krokami we współpracy będzie rebranding oraz wsparcie we wprowadzaniu na rynek nowych urządzeń. Celem jest zbudowanie nowych skojarzeń z marką oraz poszerzenie działań sprzedażowych o drukowane materiały w zmienionej odsłonie.

Za działania komunikacyjne odpowiada zespół koordynowany przez Oliwię Salamon oraz Marcina Chabiera.

W tym roku obchodzimy pięciolecie swojej działalności. Myślenie o przyszłości jest dla nas bardzo ważne, nie tylko w kwestii innowacji technologicznych, ale i świadomości naszej marki. Nie zwalniając tempa, postanowiliśmy wzmocnić nasze działania marketingowe. Chcemy odświeżyć wizerunek IntoBeauty i podkreślać to, w czym jesteśmy najlepsi. Mamy nadzieję, że razem z Grupą FLPR osiągniemy ten cel.mówią Radosław i Dagmara Stawarz, Prezes Zarządu i Prokurent IntoBeauty.

Po organizacji konkursu Miss Polonia Województwa Dolnośląskiego w latach 2019-2021 i nawiązaniu współpracy projektowej z branżą beauty, cieszy mnie niezmiernie fakt, że IntoBeauty, dystrybutor sprzętu medycznego premium, jeden z liderów branży, zaufał Grupie FLPR i zdecydował się na nawiązanie współpracy. Mam nadzieję, że już wkrótce rynek będzie miał okazję zapoznać się z nową identyfikacją oraz produktami, za launch których odpowiadać będzie agencjamówi Marcin Chabier, właściciel Grupy FLPR.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą

POBIERZ