Our brand matters

Podobno szewc bez butów chodzi. Musimy przyznać, że przez jakiś czas to przysłowie dotyczyło także naszej firmy. Ile razy powtarzaliśmy, że dobra strona internetowa i charakterystyczna oprawa graficzna to elementy niezbędne do tworzenia efektywnej komunikacji? W końcu nasz claim brzmi your brand matters.

Jednak na naszych listach “to do” zawsze priorytetowe pozycje obejmowały projekty powierzone nam przez Klientów, przesuwając działania związane z PR-em naszej firmy na ostatnie miejsca.

Sytuacja jednak uległa zmianie. Szewc w końcu sprawił sobie buty i to takie, którymi chętnie będzie się chwalił! Bo to nie tylko zmiana obuwia na nowszy model, ale całkowita metamorfoza i nowy styl, nad którego stworzeniem pracowaliśmy całym zespołem.

W czasie rozmów na temat naszej strony, doszliśmy do wniosku, że to dobry moment na małą rewolucję. Jak szaleć to szaleć — stwierdziliśmy zgodnie i postanowiliśmy zacząć od zaprojektowania zupełnie nowego layoutu Grupy FLPR. Pożegnaliśmy używane wcześniej granatowe barwy i postawiliśmy na pastele oraz delikatne, nieregularne wzory. Choć w początkowej fazie naszego rebrandingu delikatny róż nie przemawiał do części naszego teamu, z czasem wszyscy zdążyli przekonać się, że pink is the new black i z dumą zaczęli używać nowych kolorów. Odmieniona oprawa graficzna miała pojawić się nie tylko na naszej witrynie, ale również na profilach social media i wszystkich tworzonych przez nas materiałach.

Następnie przeszliśmy do głównej bohaterki tej historii — strony internetowej. Dokładnie przemyśleliśmy, co chcemy na niej umieścić, jakie zakładki i odnośniki powinny się na niej znajdować. Dział graficzny zaprojektował jej makietę zgodnie z nowym layoutem, dział PR zaś przystąpił do tworzenia contentu, a frontend developer do kodowania. Postanowiliśmy również zacząć dzielić się naszym doświadczeniem i branżowymi przemyśleniami na blogu, do którego śledzenia zapraszamy.

Po wielu dniach pracy, nanoszenia zmian, debat i narad, udało się uruchomić stronę. Nie ukrywamy, że nowa witryna oraz layout to dla nas powód do dumy. Od dawna czuliśmy, że to idealna pora na zmiany, a ich nadejście powitaliśmy z radością. Zachęcamy do przejrzenia naszej oferty i portfolio, odwiedzania bloga i sprawdzania, kogo obecnie poszukujemy do naszego zespołu. Mamy nadzieję, że nasza mała rewolucja przypadnie Wam do gustu.

flpr.pl

    Jeżeli zainteresowały Cię nasze działania i masz kilka pytań - zostaw swój kontakt, odpowiemy jak najszybciej:

    Jeśli jesteś zainteresowany współpracą

    Jeśli jesteś zainteresowany współpracą

    POBIERZ