Our brand matters

Podobno szewc bez butów chodzi. Musimy przyznać, że przez jakiś czas to przysłowie dotyczyło także naszej firmy. Ile razy powtarzaliśmy, że dobra strona internetowa i charakterystyczna oprawa graficzna to elementy niezbędne do tworzenia efektywnej komunikacji? W końcu nasz claim brzmi your brand matters.

Jednak na naszych listach “to do” zawsze priorytetowe pozycje obejmowały projekty powierzone nam przez Klientów, przesuwając działania związane z PR-em naszej firmy na ostatnie miejsca.

Sytuacja jednak uległa zmianie. Szewc w końcu sprawił sobie buty i to takie, którymi chętnie będzie się chwalił! Bo to nie tylko zmiana obuwia na nowszy model, ale całkowita metamorfoza i nowy styl, nad którego stworzeniem pracowaliśmy całym zespołem.

W czasie rozmów na temat naszej strony, doszliśmy do wniosku, że to dobry moment na małą rewolucję. Jak szaleć to szaleć — stwierdziliśmy zgodnie i postanowiliśmy zacząć od zaprojektowania zupełnie nowego layoutu Grupy FLPR. Pożegnaliśmy używane wcześniej granatowe barwy i postawiliśmy na pastele oraz delikatne, nieregularne wzory. Choć w początkowej fazie naszego rebrandingu delikatny róż nie przemawiał do części naszego teamu, z czasem wszyscy zdążyli przekonać się, że pink is the new black i z dumą zaczęli używać nowych kolorów. Odmieniona oprawa graficzna miała pojawić się nie tylko na naszej witrynie, ale również na profilach social media i wszystkich tworzonych przez nas materiałach.

Następnie przeszliśmy do głównej bohaterki tej historii — strony internetowej. Dokładnie przemyśleliśmy, co chcemy na niej umieścić, jakie zakładki i odnośniki powinny się na niej znajdować. Dział graficzny zaprojektował jej makietę zgodnie z nowym layoutem, dział PR zaś przystąpił do tworzenia contentu, a frontend developer do kodowania. Postanowiliśmy również zacząć dzielić się naszym doświadczeniem i branżowymi przemyśleniami na blogu, do którego śledzenia zapraszamy.

Po wielu dniach pracy, nanoszenia zmian, debat i narad, udało się uruchomić stronę. Nie ukrywamy, że nowa witryna oraz layout to dla nas powód do dumy. Od dawna czuliśmy, że to idealna pora na zmiany, a ich nadejście powitaliśmy z radością. Zachęcamy do przejrzenia naszej oferty i portfolio, odwiedzania bloga i sprawdzania, kogo obecnie poszukujemy do naszego zespołu. Mamy nadzieję, że nasza mała rewolucja przypadnie Wam do gustu.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą

POBIERZ

flpr.pl

Jeżeli zainteresowały Cię nasze działania i masz kilka pytań - zostaw swój kontakt, odpowiemy jak najszybciej: