Stowarzyszenie Komfort Ciszy

Branża
Budowlana/edukacyjna
Zakres działań
Social media, media relations, projektowanie graficzne
o Firmie
Misją Stowarzyszenia jest propagowanie wiedzy na temat wpływu akustyki budynków na komfort, zdrowie i produktywność ludzi w nich przebywających. W tym celu prowadzone są działania informacyjne, edukacyjne oraz doradcze.
Wyzwania
W pierwszym kwartale 2020 roku, agencja rozpoczęła działania mające pomóc Stowarzyszeniu w realizacji ich głównych założeń. Do zadań Grupa FLPR należało przygotowywanie komunikacji, która w prosty sposób miała wyjaśniać zainteresowanym, występowanie takiego zjawiska, jakim jest zanieczyszczenie hałasem, a także zasad postępowania, które pozwoliłyby się przed nim uchronić.
Rozwiązania
Rozumiejąc, że hałas jest nieodłącznym elementem w życiu i narażeni na jego negatywne skutki są wszyscy – niezależnie od wieku – agencja podjęła się prowadzenia komunikacji na 3 płaszczyznach. Po pierwsze, przez przygotowywanie wartościowego contentu (uzupełnianego wiedzą ekspertów ze Stowarzyszenia) wraz z przyciągającymi kreacjami na kanale Facebook. Po drugie, zachowując systematyczność w prowadzeniu profilu na Linkedin, na który agencja przygotowywała osobne treści, dopasowując je do obecnego tam grona odbiorców. Po trzecie, przez tworzenie i publikowanie artykułów, które w bardziej obszerny sposób opisywały dany problem wraz ze sposobami jego rozwiązania. Tak rozwinięta komunikacja, pozwoliła na dotarcie do osób z różnych kategorii wiekowych, dzięki różnym formom treści, a także dzięki wykorzystaniu kilku kanałów równocześnie. Wykorzystywanie nowych metod graficznych, wpłynęło na większe zaangażowanie ludzi pod postami.
×

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą

POBIERZ

flpr.pl

    Jeżeli zainteresowały Cię nasze działania i masz kilka pytań - zostaw swój kontakt, odpowiemy jak najszybciej: