Innergo Systems

Branża
ICT
Zakres działań
PR, marketing, kampania na LinkedIn
Ekran komputera z projektem graficznym
o Firmie
Innergo Systems jest integratorem rozwiązań technologicznych i dostawcą usług z obszaru nowoczesnego IT. Oferuje dobór narzędzi zarówno z dziedziny telekomunikacyjnej, jak i teleinformatycznej. Są to m.in. rozwiązania transmisji i przetwarzania danych, infrastruktura Data Center, a także wsparcie technologiczne dla polskich przedsiębiorstw. Firma wykorzystuje potencjał największych światowych producentów, zapewniając dostarczanie urządzeń i systemów najwyższej jakości. Dziesięcioletnie doświadczenie oraz profesjonalizm pozwolił Innergo Systems zająć wysoką pozycję wśród podmiotów integrujących rozwiązania ICT w Polsce.
Wyzwania
Do celów Klienta należało zwiększenie świadomości działań marki wśród dużych przedsiębiorstw w Polsce. Firma przeprowadzała również warsztaty pod nazwą Certified Innergo Technology Workshop oraz wprowadziła na rynek usługę pod nazwą Apple Financial Servises, które nasza agencja miała wesprzeć poprzez stworzenie oprawy graficznej i wysyłkę informacji prasowych oraz pozyskanie partnerów.
Rozwiązania
Nasza agencja wspierała Integratora w przeprowadzanych przez niego działaniach. Aby zrealizować cele wyznaczone przez Klienta, Grupa FLPR podjęła się projektów z obszaru Public Relations oraz Media relations. Licznie pisane teksty, a także ich wysyłka do mediów przyczyniły się do szerzenia informacji o Innergo w takich tytułach jak: Dobre Programy, Spider’s Web, ItWiz.

Nasza agencja zajęła się również prowadzeniem kampanii na Linkedin oraz projektowaniem materiałów promocyjnych. Wspieraliśmy również firmę w organizacji warsztatów poprzez kontakt z mediami i pozyskanie partnerów.
×

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą

POBIERZ

flpr.pl

    Jeżeli zainteresowały Cię nasze działania i masz kilka pytań - zostaw swój kontakt, odpowiemy jak najszybciej: