Greta-Yacht.PL

Branża
turystyczna
Zakres działań
social media, projektowanie graficzne
Smartfon z przykładem postu w social media
o Firmie
Rodzinna firma zajmująca się organizacją rejsów indywidualnych, rodzinnych, rekreacyjnych oraz szkoleniowych. Usługi prowadzone są na morzu Jońskim oraz na morzu Tyrreńskim. Firma została założona w 2014 roku.
Wyzwania
Do celów firmy przypisać można jej stały rozwój. Greta-Yacht.PL proponuje ciekawe rozwiązania, co roku modyfikując je, aby sprostać wymaganiom klientów. W trzecim kwartale 2019 roku rozpoczęła współpracę z agencją Grupa FLPR, która miała pomóc w zwiększeniu świadomości istnienia firmy, a także pozyskaniu nowych klientów.
Rozwiązania
Wszelkie działania powierzone agencji koncentrowały się wokół platformy Facebook. Aby móc realizować założone cele, w pierwszej kolejności praca skupiała się na projektach graficznych. To właśnie dzięki nim, mogliśmy zagwarantować marce dobre, pierwsze wrażenie. Znając standardy panujące wśród konkurencji, grafiki były przygotowywane skrupulatnie, zgodnie z wprowadzonym, nowym layoutem. Równorzędnie przygotowywane były treści, mające zaangażować odbiorców do interakcji, które w przyszłości mogłyby przemienić się w dobry PR. Aby osiągnąć zamierzone plany, nie czekaliśmy, aż ludzie znajdą profil Greta-Yacht.PL na facebooku, ale sami wychodziliśmy do nich, poprzez aktywny udział w grupach poświęconych właśnie tematykom rejsów. Podczas współpracy fanpage Greta-Yacht.PL zyskał przyciągające uwagę grafiki, kontakt z odbiorcami, a także nowych obserwatorów strony.
×

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą

POBIERZ

flpr.pl

    Jeżeli zainteresowały Cię nasze działania i masz kilka pytań - zostaw swój kontakt, odpowiemy jak najszybciej: