Data Master

Branża
IT
Zakres działań
PR, media relations, tłumaczenia, projektowanie graficzne
Projekt graficzny katalogów reklamowych na event
o Firmie
.NET Developer Days to wyjątkowe międzynarodowe wydarzenie poświęcone wyłącznie tematyce platformy .NET. Konferencja skierowana jest do architektów, programistów, testerów oraz kierowników projektów, którzy korzystają z .NET na co dzień w swojej pracy, a także tym, którzy chcą poprawić swoją wiedzę i umiejętności w tym zakresie. Konferencja JOIN! poświęcona była platformie danych Microsoft SQL Server.
Wyzwania
Konferencje przeprowadzone zostały w latach 2017 oraz 2018. Podczas współpracy dwukrotnie wsparliśmy organizatorów naszym działem PR, centrum tłumaczeń oraz działem graficznym. Do zadań naszej agencji należało trafienie z przekazem do specyficznej grupy odbiorców: architektów, programistów, testerów oraz kierowników projektów, którzy korzystają z .NET. Celem komunikacyjnym było zachęcenie ludzi do uczestnictwa w wydarzeniu oraz kontakt z potencjalnymi partnerami i patronami.
Rozwiązania
Na początku prowadzenia działań Grupa FLPR zajęła się tworzeniem treści, które po kolei kierowane były do konkretnej grupy osób. Przygotowaliśmy content na facebooka, twittera oraz linkedin w języku polskim i angielskim. Stworzyliśmy również teksty prasowe do mediów w języku polskim, angielskim oraz rosyjskim.

Nasza współpraca dotyczyła także przygotowywania grafik, infografik oraz animacji, jak i przeprowadzenie kampanii billboardowej. Jednym z etapów było również pozyskanie kontaktów do szerokiego grona patronów i partnerów, jak i promowanie konferencji na portalach tematycznych.
×

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą

POBIERZ

flpr.pl

    Jeżeli zainteresowały Cię nasze działania i masz kilka pytań - zostaw swój kontakt, odpowiemy jak najszybciej: